/članak

15-godišnjak na sudu zbog selfieja: 'Mogao je to i očekivati'

Slika nije dostupna
Iako nema ništa loše u snimanju selfia, malo je drugačija situacija ako tu fotku snimiš u zabranjenim uvjetima i ako netko zbog toga može nadrljati.