Na stranici "Prometne zgode i nezgode" objavljena je fotografija iz Splita na kojoj je dio nogostupa označen kao biciklistička staza baš pored znaka kojim se zabranjuju biciklisti. Drugi prometni znak postavljen je na putu zabranjene biciklističke staze.
"Prometom u našem gradu bave se najgluplji umovi 21. stojeća", "Na što sliči naša prometna kultura, najbolje je zabraniti bicikle", "Lijepo su ih posadili, hrvatska posla", samo su neki od komentara na objavu.
Jedan komentar pokušao je objasniti situaciju: "Znakovi važe za promet po kolniku, a ne po pješačkim/biciklističkim stazama", no ni to ne objašnjava drugi prometni znak, postavljen nasred biciklističke staze. Mislite li da postoji logika u ovom prizoru iz Splita, svakako provjerite u nastavku.