Ovo još nismo vidjeli

Mađarski navijač postigao nevjerojatan pogodak, ali si je upropastio ostatak Eura

Daljinskim pogodio TV
Daljinskim pogodio TV Foto: TikTok/Screenshot
Mađar je u bijesu bacio daljinski prema TV-u, ali ovakav pogodak nitko nije očekivao.

Na snimci objavljenoj na TikToku jedan je Mađar zabilježio nevjerojatan pogodak koji je postigao dok je gledao utakmicu između Mađarske i Švicarske. Navijač se toliko naživcirao nakon što je Mađarska primila gol da je bacio daljinski prema TV-u, a upravljač se zabio u ekran i ostao stajati.

Ovakav pogodak još nismo vidjeli pa to može biti par mala utjeha Mađaru koji je uništio dio ekrana i upropastio si gledalje ostatka Eura. U nastavku možete pogledati snimku kojom je zabilježio svoj podvig pa provjerite jeste li vidjeli takvo što.

@balazslapu #sony #hajrámagyarok #fyp #noproblem #labdarúgás #footballtiktok #hungary #switzerland #eb2024 #hajrámagyarok #uefa #euro2024 ♬ eredeti hang - lacoka

Ne propustite raspored i rezultate svih utakmica na Euru 2024, a sve o utakmici protiv Albanije možete pratiti ovdje:

\\folder\vezani_članak Slavlje Vatrenih JOŠ UVIJEK IMA NADE Hrvatska preokrenula protiv Albanije pa šokantno ostala bez pobjede u 95. minuti

\\folder\vezani_članak Baka baca TV Baka je hit! "Evo ti 3:0!" Baka potezom nakon poraza nasmijala gledatelje, jeste li se i vi tako osjećali? \\folder\vezani_članak Navijačke zastave Svatko ima svoju "Kad je narod s Balkana, a plaća njemačka": Prizor s Eura oraspoložio gledatelje, neki ponudili objašnjenje