Noćenje u jestivoj kućici od čokolade – povedi ekipu i grickajte namještaj za smiješnu lovu
Piše teen385,
13. rujna. 2018. @ 12:34
Rezerviraj smještaj u kućici i grickajte zidove, lustere, police, sat, pa čak i prozore!
Booking.com, od 11. rujna, po prvi puta u povijesti nudi smještaj u kućici od čokolade... I da, dobro ste shvatili – kućica je jestiva, prima maksimalno četiri osobe i noćenje košta smiješnih 50 eura, piše portal Putoholičari.hr.
Zanimljivo
Ovo je zapravo uloga rupe na vašoj dasci za rezanje: Pogledajte čemu služi
Wow!
Zbog parkiranja ga prozvali čarobnjakom, možete li dokučiti kako mu je ovo uspjelo?
Hmm…
Prolaznike zbunio prizor u garaži bolnice Sveti Duh: "Koja je priča s ovim automobilima?"
Ovo je jedinstvena prilika za sve čokoljupce da se izdovolje najpopularnije slastice na svijetu. Riječ je o tradicionalnoj kućici koja se prostire na 18 metara kvadratnih, a za njezinu izradu je bilo potrebno 1,5 tona čokolade. U kućici sve je od čokolade, a u dvorištu se nalazi ribnjak od bijele čokolade i gredice cvijeća (pogađate) – od čokolade!
Osmislio ju je i proizveo Jean-Luc Decluzeau, renomirani majstor čokolatijer, kipar i dizajner koji je u povodu stavljanja njegove kućice u ponudu Bookinga rekao: 'Nikad nisam ni pomislio da ću dobiti priliku izgraditi pravu čokoladnu tradicionalnu kućicu u kojoj će putnici noćiti!'.
Svi zainteresirani za noćenje u čokoladnom raju moraju biti brzi jer je moguće rezervirati samo nekoliko datuma. U 10 sati ujutro (po srednjoeuropskom vremenu - CET) 19. i 26. rujna bit će moguće rezervirati jedno noćenje (5. i 6. listopada). Za ostale datume, raspoloživost provjerite sami na
Booking.com.
Kućica je smještena unutar staklene konstrukcije L’Orangerie Ephémère u vrtovima muzejskog kompleksa Cité de la Céramique u Sèvresu u Francuskoj, ali je definitivno vrijedna truda i duge vožnje.
Foto: Booking.com
M.Z.
Podebljajte džeparac radeći posao iz snova – sve što trebate raditi je jesti Nutellu!
Provjeri još...