Novi trend u svijetu manikure mogla bi postaviti pjevačica Rita Ora. Odlučila se za jednu sasvim neobičnu manikuru, a iako ne izgleda praktično, prekul je.
Na svom Insta storyju pjevačica Rita Ora pohvalila se svojim novim noktima, a fanovi su ostali oduševljeni. Šareni ljetni tie-dye trend koji vlada na odjevnim komadima ona je stavila i na nokte, ali to nije bilo dovoljno posebno pa ih je ukrasila i srčekima. No, ovdje se ne radi o uzorku ili nekim slatkim naljepnicama, na vrhovima noktiju ima doslovno izrezane oblike srca.
Sliku noktiju je na svom profilu podijelila i djevojka koja joj je nokte i radila. Koliko god izgledali neobično i ne baš praktično, imaju pravu ljetnu vibru. Britney Tokyo, umjetnica koja joj je napravila takve nokte, poznata je po kreiranju neobičnih manikura i ukrašavanju noktiju različitim privjescima, lancima i nakitom.
Ovaj look ćeš teško kopirati sama kod kuće, već svakako zatraži pomoć profesionalca. No, misliš li da su dovoljno kul da postanu novi veliki trend?
Foto: Instagram/ Pexels
M.T.
Pogledajte još:
Neon, nude ili nešto treće? Otkrij koji trendovi će krasiti nokte ovo ljeto
Kako izabrati pravi oblik nokta za sebe? Predstavljamo ti 8 osnovnih oblika, kako izgledaju i za koga su
Nokti su ti tanki i stalno pucaju? Donosimo 10 prirodnih i učinkovitih načina za njihovo jačanje




