U objavi koja kruži društvenim mrežama vozač je snimio kako vozi autocestom dok termometar pokazuje temperaturu od 37,5 stupnjeva, što ga je potaknulo da objasni zašto je tako vruće.
U objavi je skrenuo kameru na nepomičnu vjetrenjaču pored autoceste i poručio: "Zašto je vruće na autoputu? Pa evo zašto je vruće, ventilator ne vrti! Uključite ove ventilatore da vrte pa neće biti vruće".
Urnebesna objava koja poprilično uvjerljivo objašnjava vrućinu na autocestama prenosimo u nastavku pa provjerite je li ovo objašnjenje uvjerilo i vas.




