MI HRVATI

Navijači u šoku nakon emocionalnog roller coastera: Nažalost ipak remi protiv Albanije

\\folder\galerija Galerija Tužna lica igrača i navijača Tužna lica igrača i navijača Foto: Folder Ajmo po još jedan pogodak Ajmo po još jedan pogodak Foto: Folder Nestrpljivi navijači na Bundeku Nestrpljivi navijači na Bundeku Foto: Folder +13 Zagrijavanje za utakmicu protiv Albanije - 4 Galerija
Navija se diljem zemlje!

U borbi za što bolji plasman u prvome dijelu natjecanja, pratili smo reakcije navijača u utakmici protiv Albanije.

Nažalost, Hrvatska je odigrala nerješeno utakmicu protiv Albanije.

Ajmo po još jedan pogodak Tužna lica igrača i navijača Foto: Folder

Klaus Gjasula izjednačio i spasio Albaniju. Rezultat je 2:2.

Ajmo po još jedan pogodak Ajmo po još jedan pogodak Foto: Folder

Preokret! Kako su živnuli naši nogometaši, a popratila ih je reakcija navijača. Luka Sučić šutnuo, a odbijanac je pospremio Klaus Gjasula.

Ajmo po još jedan pogodak Ajmo do pobjedee Foto: Folder

Euforija kakve nigdje nema! Kramarić sjajnom varkom ukopao svog čuvara i kroz noge zabio za 1:0!

Još uvijek ništa od pogotka. Navijači su nestrpljivi.

Ajmo po još jedan pogodak Nestrpljivi navijači na Bundeku Foto: Folder

Tijeko poluvremena upitali smo navijače koji će biti krajnji rezultat. Čuli smo samo optimistične prognoze.

Još se uvijek čeka pogodak i izjednačenje.

Ajmo po još jedan pogodak Praćenje utakmice na Bundeku - 1 Foto: P. S./Folder

Sve je iznenadio rani pogodak Albanije.

Ajmo po još jedan pogodak Navijačica prati utakmicu protiv Albanije Foto: P. S./Folder

Ajmo po još jedan pogodak Zagrijavanje za utakmicu protiv Albanije - 4 Foto: P. S./Folder

Jedna sramežljiva grupa prijatelja ispričala nam je da su pobjegli s posla tako da ih nažalost ne možemo fotkati da ih šef ne bi vidio.

Punktovi s navijačima tek se popunjavaju.

Termin utakmice sigurno će utjecati na broj onih koji gledaju na javnim površinama, mnogi će na radnome mjestu pratiti utakmicu protiv Albanije. Ipak, zajedništvo i navijanje još će jednom nadmašiti nogometne velesile.

Utakmicu UŽIVO možete pratiti na portalu Gol.hr

\\folder\vezani_članak Slavlje Vatrenih JOŠ UVIJEK IMA NADE Hrvatska preokrenula protiv Albanije pa šokantno ostala bez pobjede u 95. minuti
\\folder\vezani_članak Velika hrvatska zastava u Hamburgu MORE HRVATA VIDEO Hrvatski navijači napravili ludnicu i u Hamburgu: Korteo i gigantska hrvatska zastava!