Skandal na izboru za Miss
Skandal na izboru za Miss Foto: Twitter/Screenshot

Suprug prve pratilje nije moga podnijeti poraz pa je uzeo stvar u svoje ruke i dobro se osramotio.


Društvenim mrežama kruži snimka iz Brazila na kojoj je zabilježen skandalozni rasplet Miss Gay Mato Grosso 2023. Na izboru ljepote za LGBTQIAP osobe došlo je do incidenta pri proglašenju pobjednika kad je suprug prve pratilje Nathally Becker poludio na odluku žirija i uletio na pozornicu.

Vezani članci Urušavanje zida Kuća od karata: Kad amateri grade luksuzne vile, rezultati mogu biti katastrofalni Slika nije dostupna Situacija je eskalirala u rekordnom roku, a sve je počelo sitnom nezgodom

Iako je njegova supruga prihvatila drugo mjesto na postolju, njezin muž očito ima svojih demona pa je uleti ona pozornicu, zgrabio krunu koja je trebala završiti na glavi pobjednice i razbio je o pod. Nakon toga je povukao za kosu svoju suprugu i pokušao je udaljiti s pozornice, u čemu su ga spriječili zaštitari. Snimka incidenta proširila se društvenim mrežama, a možete je pogledati u nastavku.

 

Još brže do svakodnevnih vijesti prilagođenih tebi. PREUZMI
Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima. Preuzmi DNEVNIK.hr aplikaciju