NAŽALOST

Primljeni gol u posljednjim sekundama okrenuo je euforiju u tugu: Navijači na rubu suza

\\folder\galerija Galerija Hrvatska primila gol u posljednjoj minuti nadoknade Hrvatska primila gol u posljednjoj minuti nadoknade Foto: N. L./Folder Tužna lica navijača u Zagrebu Tužna lica navijača u Zagrebu Foto: N. L./Folder Navijači se ne predaju - idemo po gol! - 4 Navijači se ne predaju - idemo po gol! - 4 Foto: N. L./Folder +19 Navijači se polako okupljaju - 1 Galerija
Nevjerojatni propust.

Atmosfera na glavnom zagrebačkom trgu tijekom cijele utakmice bila je na visokoj razini. Navijalo se iz svega glasa, pobjeda nam je bila u rukama i onda je u posljednjim sekundama iščezla.

Kakvo neugodno iznenađenje... Nitko ne može vjerovati kako se to dogodilo.

Hrvatska primila gol u posljednjoj minuti nadoknade Tužna lica navijača u Zagrebu Foto: N. L./Folder

Hrvatska primila gol u posljednjoj minuti nadoknade Hrvatska primila gol u posljednjoj minuti nadoknade Foto: N. L./Folder

Nekoliko minuta nakon slavlja imajući na umu da prolazimo dalje, jedan je veseli navijač krenuo objesiti zastavu na stup.

Bakljada, kupanje u fontani, zajednička pjesma obilježili su drugo poluvrijeme kada je Hrvatska povela 1:0.

TOOOOO! Navijači su proslavili prvi gol Hrvatske:

Hrvatska primila gol u posljednjoj minuti nadoknade Slavlje prvog gola - 1 Foto: Folder

Unatoč tomu što je prvo poluvrijeme prošlo bez golova, navijači se ne predaju.

Hrvatska primila gol u posljednjoj minuti nadoknade Navijači se ne predaju - idemo po gol! - 3 Foto: N. L./Folder

Hrvatska primila gol u posljednjoj minuti nadoknade Nema predaje! Foto: N. L./Folder

Hrvatska primila gol u posljednjoj minuti nadoknade Navijačko ludilo u Zagrebu - 3 Foto: N. L./Folder

\\folder\vezani_članak Luka Modrić neutješan nakon utakmice JE LI OVO MOGUĆE? Šok i tuga u Leipzigu! Hrvatska ostala bez pobjede golom Talijana u 98. minuti!

Nisu sve zastave otišle za Njemčku, jednu su navijači rasprostrjeli i na domaćem terenu.

Navijači su bez imalo skromnosti nahvalili našu ekipu, poslušajte što su poručili Vatrenima:

Hrvatska primila gol u posljednjoj minuti nadoknade Ajmo svi - HRVATSKA! Foto: N. L./Folder

Navijači sigurni u pobjedu!

Pola sata prije početka utakmice vlada prava navijačka euforija.

Hrvatska primila gol u posljednjoj minuti nadoknade Navijači u Zagrebu Foto: N. L./Folder

Atmosfera u Leipzigu već danima se zagrijava od pjesme i energije crveno-bijelih kvadratića svih navijača koji su došli podržati naše Vatrene u borbi za prolazak skupine protiv reprezentacije Italije.

Hrvatska primila gol u posljednjoj minuti nadoknade Navijači se polako okupljaju - 1 Foto: N.L./Folder

Na stadionu navijači pripremaju pravu ludnicu, a ni domaća atmosfera neće izostati. Navija se dilje Hrvatske, ne postoji mjesto gdje nema prepoznatljivih dresova, šalova i vaterpolskih kapica. Hrvatskoj reprezentaciji potrebna je pobjeda, a samo glasnim navijanjem i podrškom mogu se ostvariti snovi i prolazak skupine kao drugoplasirani.

\\folder\vezani_članak Hrvatska - Albanija Poznata i lokacija Ako svlada Italiju i završi na drugom mjestu, Hrvatska već sada zna protiv koga će igrati u osmini finala

\\folder\vezani_članak Španjolska drugi susret skupine Ispunile se crne prognoze: Albanci u odlučujućem okršaju protiv Španjolske B

\\folder\vezani_članak Talijanske znamenitosti i jela i ljutiti muškarac Urnebesno Kečap na pizzi i rezanje špageta: Pogledajte kako izluditi prosječnog Talijana