Jao…
Prizor s plaže u Šibeniku šokirao prolaznike: Parkirali uz samo more pa dobili što su zaslužili
Piše K.L.,
02. kolovoza. 2023. @ 07:58
Turisti parkirali uz samo more kod Šibenika, njihovo ponašanje izazvalo lavinu komentara.
Na stranci “Prometne zgode i nezgode” objavljena je fotografija prizora iz Solarisa kod Šibenika gdje su uhvaćeni automobili parkirani na samoj plaži. Uz objavljene fotografije stoji opis: “Naši gosti parkiraju kad je oseka, ali ih iznenadi plima”.
Što kažete?
Srbin u Hrvatskoj podijelio iskustva i izazvao lavinu komentara: "Kao da živim vic"
PROVJERITE SVOJE ZNANJE
KVIZ: Koliko dobro razumijete riječi iz jezika naših susjednih država?
Zanimljivo rješenje
Jednostavan trik za bocu u torbi oduševio je tisuće - a tako je lako
\\folder\vezani_članak
Užas…
Uvažavaju li vozači druge sudionike u prometu? Majka s kolicima snimila koliko se "lako" probija među parkiranim vozilima
\\folder\vezani_članak
Što mu je bilo u glavi?
Snimka biciklista iz Zagreba razbjesnila gledatelje: “Dobro da ja nisam vozač tramvaja, zgazio bih ga kao palačinku”
Automobili sa slike su djelomično u moru jer ih je očito stigla oseka, a reakcije korisnika društvenih mreža na ovakvo ponašanje turista su predvidive pa tak u komentarima pišu: “Kako je uopće moguće parkirati uz samu obalu???”, “Kad žele autom u more i eto rezultata”, “Više se ne stavljaju ručnici da se zauzme mjesto nego su sad malo i bezobrazni pa počeli ostavljati vozila”, “Bit će posla za limare”.
Fotografije koje su podigle plimu na društvenim mrežama možete pogledati u nastavku pa pogledajte što se dogodi kad turisti puste mozak na pašu.